Přeskočit na obsah

Jsem na mraky

Jsem na mraky protože jsem smáznul Windows 11 a m

Smrt podle Kouby

Přiznejme si to že život, nemá smysl ani logiku p

Já podle Kouby

Existuje já nebo je naše já jenom utopie? Je to ce

Vit Kouba

Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, co opravdu jsem